Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.10.2019 14:31
Assassin's Creed
6964V

Assassin's Creed Legion potwierdzony? Sklep zbiera zamówienia przedpremierowe

Na początku 2019 roku informowałem naszych czytelników o tajemniczym Assassin's Creed Legion. Jeden z informatorów wspomniał o nowej wersji gry i zdradził sporo szczegółów. Ubisoft wciąż nie potwierdził produkcji, ale już wkrótce może odbyć się prezentacja. Pierwszy sklep zbiera zamówienia na Legion.

Tytułem wstępu na pewno warto wyjaśnić – w 2019 roku nie otrzymamy nowej odsłony serii Assassin's Creed, ponieważ Ubisoft ponownie zdecydował się na roczną przerwę. Nowa gra ma trafić na rynek w 2020 roku i według przecieków produkcja nosi nazwę „Assassin's Creed Legion”.

Ubisoft oczywiście nie komentuje plotek, ale Assassin's Creed Legion w wersji na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste został dodane do katalogu Gameware. Sklep nie tylko wrzucił produkcję i zbiera zamówienia przedpremierowe, ale także pokazał całkiem zgrabne logo.

Należy na pewno zaznaczyć, że wciąż musimy czekać na ostateczne informacje od francuskiej korporacji, jednak akurat seria Assassin's Creed totalnie nie ma szczęścia do przecieków – informacje o dosłownie każdej produkcji pojawiają się przed prezentacją.

Według ostatnich doniesień, Assassin's Creed Legion jest wielkim zakończeniem historii zapoczątkowanej w 2017 roku. Akcja zaprowadzi graczy do Włoch, a dokładnie w czasach panowania Kommodusa (syn Marka Aureliusza), który przez swoje szaleństwo doprowadził do politycznego terroru. To właśnie on uznał się za Herkulesa. Głównymi bohaterami będą podobno Cassius oraz Lucia – potomkowie postaci z Origins i Odyssey – a za tytuł odpowiada Ubisoft Sofia, który otrzymał za zadanie zakończenie „Starożytnej Trylogii”.

Piwo_HD, dzięki za link!

Assassin's Creed Legion sklep

Warto sprawdzić:

Tagi: Assassin's Creed Assassin's Creed Legion Ubisoft