Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2019 00:02
PS Plus promocja Black Friday
9146V

PS Plus na 12 miesięcy w promocji. Oferta z okazji Black Friday

PS Plus wylądował w nowej promocji, dzięki której kupicie abonament w lepszej cenie. Sony zaprasza do zakupów z okazji zbliżającego się Black Friday. To dobry moment na wykupienie dostępu do usług na cały rok.

Sony od dłuższego czasu zapowiadało promocję z okazji Black Friday. Z samego rana przedstawiliśmy naszej społeczności dużą listę gier w lepszych cenach – firma przecenia kilka bardzo dobrych tytułów – a teraz możemy zapoznać się z kolejną ofertą.

Na PlayStation Store przeceniono PS Plus na 12 miesięcyroczną subskrypcję kupicie z 25% obniżką właśnie z okazji Black Friday. Oferta jest dostępna do 2 grudnia, więc lepiej nie odkładajcie zakupów na później.

Firma tym razem pozwala nabyć PS Plus wszystkim graczom, więc również osoby, które posiadają aktywny abonament mogą skorzystać z oferty. Będzie to dobra okazja dla graczy przygotowujących się na świąteczne szaleństwo – podczas grudniowego odpoczynku na pewno przyda się dostęp do PS Plus, by móc postrzelać w sieciowych tytułach.

PS Plus jak zawsze oferuje dostęp do serwerów w trybach multiplayer, pozwala pobrać dwie gry w ramach abonamentu, zainteresowani skorzystają z dodatkowych rabatów oraz otrzymają 100GB pamięci w chmurze na zapisy gier z PS4.

[Aktualizacja #1]

Warto również spojrzeć:

Źródło: PSN

Tagi: Black Friday playstation plus promocja ps plus ps4 Sony