Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2019 16:00
The Last of Us 2 Joel
1325V

The Last of Us 2 z ambitnym trybem sieciowym. Naughty Dog szuka specjalistów

The Last of Us 2 w dniu premiery nie otrzyma trybu sieciowego, ale możemy mieć pewność, że rozgrywka multiplayer powstaje. Naughty Dog poszukuje specjalistów, którzy pomogą rozwinąć dodatkowy wariant zabawy.

The Last of Us 2 na początku ma zaoferować wyłącznie kampanię, ale możemy mieć pewność, że deweloperzy już teraz dbają o rozgrywkę multiplayer. Naughty Dog poszukuje programistów sieciowych systemów, którzy pomogą spełnić oczekiwania graczy i zapewnić wyjątkowe doświadczenie.

„Rozwijając nasz zespół, szukamy programistów skoncentrowanych na architekturze i wdrażaniu kluczowych technologii, które zarządzają doświadczeniem online. Chcemy kogoś, kto jest pasjonatem gier online i jest skłonny wskoczyć do różnych systemów, w tym technologii serwerowych, sieci gier, matchmakingu, przechowywania danych o graczach i transakcji w wirtualnych sklepach, zachowując jednocześnie wysoki standard niezawodności i bezpieczeństwa informacji.”

Trudno tak naprawdę powiedzieć, kiedy tryb sieciowy trafi do The Last of Us 2, ale możemy się spodziewać, że w tytule nie zabraknie małych transakcji – pewnie kolejny raz pojawi się opcja dokupienia strojów dla naszych bohaterów?

The Last of Us 2 będzie dostępne od 29 maja 2020 roku i raczej nikt nie będzie zaskoczony, gdy Naughty Dog w odpowiednim momencie zapowie edycję na PS5. Według niektórych plotek, to właśnie z okazji edycji na next-gena może zostać udostępniony multiplayer.

Warto się także sprawdzić na naszym serwisie:

Źródło: Twitter

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II