Iza Łęcka Iza Łęcka 18.11.2019 21:25
PS4PS5
6190V

PS5 ma spełnić wszystkie pragnienia fanów. Sony rozsyła ankiety do użytkowników PS4

Sony przygotowuje się na prezentację PS5, jednak jeszcze przed pokazaniem sprzętu, korporacja pragnie się upewnić, że zmierza w dobrym kierunku. Gracze są proszeni o wypełnienie ankiety, która pomoże w stworzeniu japońskiego next-gena.

Sony jest niezaprzeczalnie liderem aktualnej generacji pod względem sprzedanych egzemplarzy konsol. Posiadając tak ogromną bazę użytkowników, można ją odpowiednio wykorzystać. Japoński gigant rozsyła ankiety do klientów PS4, by zbadać ich oczekiwania względem przyszłej konsoli.

Japońska korporacja pyta o różne detale na temat PlayStation 4 - by  skupić się na wykorzystaniu najsprawniej działających i najbardziej cenionych elementów, o których wdrożenie na next-genie zadbają inżynierowie. Wśród pytań pojawiają się również informacje dotyczące konkurencyjnych konsol. Japońska korporacja podobny zabieg wykonała przed premierą PS4, by bazując na opinii klientów móc odpowiednio wprowadzić na rynek nową platformę – jak widać Sony wciąż liczy się z naszym zdaniem i prężnie bierze pod uwagę wszelkie sugestie.

Ankieta nie jest jeszcze dostępna dla wszystkich. Sony przez wiadomości e-mail rozsyła szczegóły do wybranych graczy i prawdopodobnie obecnie mogą w niej brać udział osoby, które wyraziły chęć uczestnictwa w ostatniej becie systemu PlayStation 4.

PS5 zostanie wprowadzony na rynek pod koniec przyszłego roku (za rok?), więc korporacja ma ostatnie miesiące na doszlifowanie urządzenia, które pewnie za kilka miesięcy trafi do masowej produkcji.

To również dobry moment na zaproszenie naszej społeczności do ankiety, która pomoże naszej redakcji lepiej działać i tworzyć ciekawsze treści. 

PS5 PS4 Ankieta

Na naszej stronie znajdziecie ciekawe informacje dotyczące next-genów:

Źródło: https://gamingbolt.com/sony-collecting-feedback-on-ps4-before-ps5s-launch-next-year

Tagi: ankieta PlayStation 4 playstation 5 ps4 ps5 Sony