Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.11.2019 02:11
Ankieta PPE.pl
4741V

Jakim portalem ma być PPE.pl? Zapraszamy czytelników do ankiety

Nasz portal wkrótce skończy 10 lat działalności. Sporo wydarzyło się w tym czasie, znacząco rozwinęliśmy naszą ofertę przygotowywanych treści, ale najwyższy czas na szczerą i poważną rozmowę. Dlatego pragniemy Was zapytać – jakim portalem ma być PPE.pl? Zapraszamy do ankiety.

Przez ostatnie 10 lat dużo się wydarzyło. Powitaliśmy jedną generację, za chwilę będziemy ją żegnać, a już teraz jednym z najważniejszych tematów są next-geny. Dzieje się naprawdę sporo i właśnie z tego powodu potrzebujemy od Was informacji zwrotnych.

Deweloperzy na całym świecie korzystają z rad społeczności, my również często pochylamy się nad Waszymi komentarzami, ale od czasu do czasu potrzebujemy większej bazy szczegółów, by w przyszłych miesiącach móc działać lepiej.

To właśnie z tego powodu w imieniu redakcji PPE.pl zapraszam naszą społeczność do wypełnienia ankiety – część pytań jest bardzo szczegółowych, niektóre sprawdzą Wasze oczekiwania, inne pozwolą nam działać prężniej, a co najważniejsze: będziemy mogli wspólnie dalej tworzyć portal dla graczy.

Wśród pytań pojawiają się szczegóły wiadomości, tematyka, publicystyka, recenzje... I choć jest tego sporo, to prosimy o przemyślane odpowiedzi – to dla nas (i w zasadzie dla Was) bardzo ważne.

Oczywiście ankieta to tylko jeden z elementów. Aktualnie cały czas pracujemy m.in. na "bebechami" portalu, starając się możliwie przyspieszyć jego działanie (jednocześnie wybaczcie zdarzające się awarie), a już na dniach oddamy do Waszej dyspozycji nowy moduł, który pozwoli w łatwy sposób zgłaszać błędy czy to w newsach, czy np. Encyklopedii. 

Jeszcze raz dziękujemy za Waszą dotychczasową aktywność i zapraszamy do ankiety!

Zapraszamy do ankiety

Tagi: ankieta ppe ppe.pl