Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.11.2019 13:05
The Mandalorian
1271V

The Mandalorian może wylądować w kinach

Skoro Butcher, nasz największy i najbardziej wybredny fan "Gwiezdnych Wojen" poleca z całego serca "The Mandalorian", to coś musi być na rzeczy. Zaskakująco mocny serial może doczekać się nawet kinowej wersji!

"The Mandalorian" wyszedł nawet lepiej od oczekiwań fanów, na co wskazują pierwsze recenzje (polecamy lekturę opinii Butchera na temat pierwszego epizodu, który Grzegorz nazwał "westernem w odległej galaktyce").

Pierwsi subskrybenci Disney+ wydają się zachwyceni serialem "The Mandalorian" i już pojawiają się sugestie, że może warto zrobić z tak bardzo udanej produkcji film pełnometrażowy.

Serwis Variety zapytał o taką możliwość CCO Walt Disney Studios. Alan Horn odpowiedział, że istnieje taka opcja!

"The Mandalorian już teraz jest wielkim wydarzeniem. OK, jeśli seria będzie tak popularna, to możemy zamienić ja w kinowe wydanie, np. dwugodzinny film albo coś w tym stylu" - powiedział Alan Horn, COO i dyrektor kreatywny z Walt Disney Studios.

Przypominam, że pierwszy, bardzo chwalony epizod The Mandalorian, zadebiutował już w Disney+. Drugi odcinek pojawi się w rzeczonej platformie VOD już w piątek. Wygląda na to, że Disney jest bardzo pewny swego. Wiadomo, że firma zamówiła jeszcze przed premierą pierwszego odcinka drugi sezon "The Mandalorian".

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.cbr.com/star-wars-mandalorian-movie-possible/

Tagi: disney+ serial the mandalorian