Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 10.11.2019 15:56
rdr 2
755V

Red Dead Redemption 2. Nowy mod pozwala dostosować pole widzenia według własnych potrzeb

Do sieci trafił kolejna ciekawa modyfikacja. Tym razem będziemy mogli dostosować pole widzenia według swoich potrzeb, a na monitorach o rozdzielczości 21:9 znikną czarne paski podczas przerywników.

Red Dead Redemption 2 miało bardzo trudny start na platformie PC. Niektórzy nabywcy najnowszego dzieła Rockstara, nadal mają problem z uruchomieniem produkcji - w międzyczasie, szczęśliwcy, którzy nie mieli żadnych problemów z RDR2, zaczynają tworzyć i testować modyfikacje. W czwartek pisaliśmy o obszernej modyfikacji, która pozwala wcielić się w każde zwierzę oraz postać, a wczoraj do sieci trafił kolejny ciekawy mod.

Tym razem do naszej dyspozycji zostało oddane narzędzie usprawniające nasze pole widzenia (FOV). Pozwala ono dostosować FOV do naszych potrzeb, co jest ostatnio bardzo przydatne dla graczy PC. Warto dodać, że ów mod usuwa również czarne paski z przerywników filmowych, kamer filmowych, sklepów i wielu innych obszarów w rozdzielczościach 21:9 i wyższych.

Trzeba jednak pamiętać, że mod jest oparty na skrypcie Cheat Engine, co wiąże się z potencjalnym banem na serwerach Rockstara - autor zaznacza, aby nie korzystać z narzędzi podczas grania w tryb Online. Trzeba pamiętać, że Rockstar oficjalnie nie obsługuje modyfikacji.

Efekty pracy autora narzędzi możecie obejrzeć poniżej, a moda pobierzecie po kliknięciu tutaj

Warto zajrzeć na:

Źródło: dsogaming.com

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two