Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.11.2019 18:04
Red Dead Redemption 2 z golasami. W pełni modelowane genitalia w grze
6610V

Red Dead Redemption 2 z golasami. W pełni modelowane genitalia w grze

Nie minął miesiąc od premiery, a w Red Dead Redemption 2 na PC już biegają golasy. Nie jest to jeszcze w pełny mod, który pozwala zrzucić ubrania każdemu bohaterowi, ale gracze mogą sprawdzić w pełni modelowane genitalia.

Tylko kwestią czasu jest pojawienie się modyfikacji, która pozwoli rozebrać wszystkich bohaterów z Red Dead Redemption 2, ale nawet teraz możemy sprawdzić, jak prezentują się postacie bez ubrań – Rockstar najwidoczniej było przygotowane na takie atrakcje i zadbało o genitalia, które odpowiednio reagują.

Sytuacja jest o tyle ciekawa, że mod, który pozwala sprawdzić golasów w Red Dead Redemption 2 pojawił się już w zeszłym tygodniu. Gracze mogą wcielić się w każdego NPC z gry, ale lista jest ogromna, więc zainteresowani potrzebowali trochę czasu, by znaleźć odpowiednie modele.

Wspomniane w tytule genitalia to w pewien sposób ciekawostka – wcześniej graczom udało się dobrać do plików z PlayStation 4 i natrafili na schemat Arthura, który nie posiadał ubrań, jednak bohater Red Dead Redemption 2 nie posiadał penisa. Przynajmniej w znalezionej wersji.

W Red Dead Redemption 2 znajduje się w pełni rozebrana kobieta oraz facet ze spuszczonymi spodniami... Ale to nie koniec, bo gracze mogą także wcielić się w znanego robota, wampira lub zwłoki.

Red Dead Redemption 2 golasy modele 1

Red Dead Redemption 2 golasy modele 3
Red Dead Redemption 2 golasy modele 2

Warto zajrzeć na:

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2019-11-09-red-dead-redemption-2-mod-lets-you-play-in-the-nip

Tagi: red dead redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two