Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.11.2019 08:57
Crimson Pearl Abyss
2820V

Crimson Desert zachwyca pierwszym zwiastunem. Ogromne RPG na konsole i PC od autorów Black Desert

Black Desert zadomowiło się już na konsolach (w czym grze pomogła z pewnością ostatnia reklama live-action, w której wystąpiła Megan Fox). Koreańskie studio Pearl Abyss ujawnia teraz swoje kolejne plany.

Pearl Abyss, czyli twórcy udanego i lubianego MMORPG-a pt. Black Desert ujawnili w trakcie imprezy G-Star 2019 swoje plany. Przede wszystkim okazało się, że koreańskie studio znajduje się już w zaawansowanej fazie prac nad Crimson Desert, czyli grą MMORPG z ogromnym, otwartym światem.

Jak łatwo się domyślić Crimson Desert będzie mieć sporo wspólnego z narracją Black Desert - gra ma być swego rodzaju prequelem tego roleplaya.

"Crimson Desert narodziło się z chęci opowiedzenia wydarzeń z przeszłości świata Black Desert. Oprócz kilku znajomych miejscówek opracowaliśmy jednak cały świat, religię i postacie zupełnie od nowa. Tak powstał nasz nowy okręt flagowy - tak rodzi się Crimson Desert" - powiedział Jason Lung z Pearl Abyss.

W grze dostaniemy dużą kampanię singleplayer oraz zawartość skupioną na zabawie w tradycyjnym formacie MMORPG. Gra trafi na PC i konsole. Niestety nie wiadomo jeszcze kiedy dojdzie do premiery.

Warto sprawdzić:

Tagi: crimson desert