Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.09.2019 16:45
Black Desert
2431V

Black Desert reklamowane przez Megan Fox. Zwiastun live-action

Black Desert trafiło już na Xbox One a później na PS4. Wydawca próbuje nakręcić modę na tego MMORPG-a z Korei Południowej kolejnymi reklamami.

Tym razem Black Desert reklamowane jest w dość niestandardowy sposób. To materiał live-action, w którym główną rolę gra... Megan Fox.

W reklamie Black Desert Megan Fox, której zepsuł się samochód, odkrywa na pustyni "swoją prawdziwą tożsamość". Aktorka robi to oczywiście, wbijając się do świata Black Desert. Brzmi to kiczowato, ale cały klip został wykonany mimo wszystko całkiem nieźle.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że konsolowej wersji Black Desert póki co sporo brakuje do standardu pecetowego. W konsolowej wersji zabrakło 3 lat aktualizacji i zawartości dostępnej na PC. Na konsoli nie wybierzemy m.in. nowych klas postaci i nie podejmiemy fabularnych wątków dodanych przez liczne rozszerzenia. Deweloperzy Black Desert już teraz zapowiadają jednak wiele aktualizacji i świeżej zawartości również na konsolach - musimy po prostu wykazać się cierpliwością.

Warto sprawdzić:

Tagi: Black Desert Daum Game megan fox Pearl Abyss ps4 xone