Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2019 16:11
Warcraft Ragnarok
972V

World of Warcraft Kronika w Polsce. Fani serii mogą szykować się na unikatową Wielką Księgę POP-UP

Fani World of Warcraft mogą szykować się na dwie bardzo ciekawe publikacje. W końcu na naszym rynku pojawiła się Kronika World of Warcraft, a dodatkowo zainteresowani otrzymają szansę kupienia limitowanej Wielkiej Księgi POP-UP.

Świat World of Warcraft jest stale rozbudowywany, ale Blizzard zebrał najważniejsze informacje i przedstawił je w Kronikach. Pierwszy tom „World of Warcraft Kronika” został wydany w Polsce i entuzjaści tego uniwersum mogą liczyć na ponad 150 stron zapełnione konkretnymi informacjami oraz historiami z uniwersum. Całość zdobią ilustracje od Petera Lee i Josepha Lacroixa.

„Na ponad 150 stronach obok znanych i nieznanych dotąd historii, znajdziecie przepiękne ilustracje autorstwa Petera Lee i Josepha Lacroixa, które pozwalają na własne oczy zobaczyć cuda pradawnych imperiów; na szczegółowych mapach będziecie zaś mogli śledzić wielkie batalie, które doprowadziły do upadku starych i rozkwitu nowych cywilizacji.”

Wydawnictwo potwierdza, że zadbało, by cała Kronika była jak najwierniejsza oryginałowi. To jednak nie koniec dobrych informacji, ponieważ w Polsce pojawi się także „Wielka Księga POP-UP World of Warcraft” - jest to grube tomisko, które pozwala dosłownie doświadczyć świata Warcrafta:

„Ta opasła niczym niejedna encyklopedia księga skrywa wiele tajemnic. Wraz z rozkładaniem kolejnych jej fragmentów Waszym oczom ukażą się najbardziej charakterystyczne miasta i budowle świata Warcrafta, stając się przestrzenną mapą osiedli Azeroth. Oprócz modeli 3D miast w „Wielkiej Księdze POP-UP” znajdziecie również sylwetki bohaterów zarówno Przymierza, jak i Hordy oraz liczne ciekawostki i opisy historyczne poukrywane pod zmyślnymi zakładkami i przesuwkami.”

Wkrótce poznamy kompletne informacje o Wielkiej Księdze – wydawnictwo zaznacza tylko, że powstało tylko 1000 egzemplarzy tego unikatu. 

Pierwszy tom Kroniki World of Warcraft kupicie na między innymi Empiku.

World of Warcraft Kronika

World of Warcraft POP-UP

Warto spojrzeć:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Blizzard Entertainment insignis World of Warcraft