The Division Skoro świt w sprzedaży. Autor opowiada o książce

News
726V
The Division Skoro świt w sprzedaży. Autor opowiada o książce
Wojciech Gruszczyk | 16.05.2019, 22:00

Najnowsza powieść Alexa Irvine’a trafiła do polskich księgarń. Czytelnicy mogą zapoznać się z historią, która łączy wątki z Tom Clancy's The Division i Tom Clancy's The Division 2. Jest to lektura obowiązkowa dla fanów uniwersum Ubisoftu.

Tom Clancy's The Division 2 zebrało sporo pochwał od dziennikarzy z całego świata, a gracze chętnie biegają po zniszczonej Ameryce. Sytuację wykorzystał Alex Irvine, który postanowił rozbudować nasze doświadczenie i przedstawia historię umiejscowioną w serii Ubisoftu.

The Division 2 na konsolach sprzedało się gorzej niż oczekiwał Ubisoft

Alex Irvine odrobił zadanie domowe, ponieważ jego powieść łączy wątki z pierwszej oraz drugiej odsłony Tom Clancy's The Division . Twórca chciał mieć pewność, że jego przygoda zainteresuje szerokie grono odbiorców:

„Najnowsza powieść Aleksa Irvine’a podejmuje niektóre wątki z pierwszej odsłony serii. Świat po zarazie poznajemy z perspektywy czwórki bohaterów: April Kelleher próbującej rozwiązać zagadkę morderstwa swojego męża, dwóch agentów Division – Aurelio Diaza i Ike’a Ronsona, którzy na różne sposoby odgrywają rolę w wątku April, oraz Violet, dziewczynki, której wraz z grupą dzieci udało się przetrwać zarazę.

Podobnie jak druga odsłona serii gier, książka kładzie duży nacisk na losy cywilów. Choć perspektywa agentów jest niezwykle interesująca, a misje, których się podejmują, pełne napięcia, twórcy gry oraz autor książki przyglądają się również życiu zwykłego człowieka w obliczu upadku cywilizacji. Kiedy wokół nich potęgują się tendencje ekstremistyczne i rodzą się żądne władzy frakcje, zwykli obywatele po prostu starają się radzić sobie jak najlepiej i zwyczajnie przetrwać.”

Powieść Tom Clancy’s The Division. Skoro świt to bez wątpienia gratka dla wszystkich fanów The Division. Warto pamiętać, że dodatkowo w każdym egzemplarzu książki znajduje się prezent dla gracza – unikalny kod umożliwiający odblokowanie bonusowej zawartości do Tom Clancy's The Division 2.

Czujecie się zainteresowani? Książkę możecie zamówić w Empikach oraz w Świecie Książki, a poniżej autor zachęca do swojej historii.

Warto spojrzeć:

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych