Iza Łęcka Iza Łęcka 16.11.2019 02:11
Disney Plus logo
13816V

Disney+ z polską ceną. Netflix może czuć presję

Disney+ nadal nie jest dostępny w Polsce, ale najwyraźniej Disney przymierza się do uruchomienia usługi w naszym kraju. Zanim zostaną przedstawione oficjalne szczegóły od korporacji, konkretny zostały udostępnione przez Apple TV.

Disney+ jest aktualnie dostępny w wybranych krajach, ale zgodnie z niepotwierdzonymi informacjami – debiut usługi w Polsce może odbyć się w pierwszych miesiącach 2020 roku. Aktualnie Disney potwierdził start oferty w między innymi Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech oraz Włoszech. Widzowie z tych krajów zapoznają się z katalogiem produkcji od 31 marca.

Platformę Disneya możemy włączyć chociażby na komputerach, PlayStation 4, Xboksie One, urządzeniach mobilnych oraz Apple TV. To właśnie na tym ostatnim sprzęcie zostały dodane polskie ceny – widzowie mogą zapłacić za dostęp do Disney+ w dwóch formach:

  • 1 miesiąc – 32,99 zł
  • 12 miesięcy – 334,99 zł

Trzeba przyznać, że oferta jest całkiem przystępna. W planach korporacji Myszki Miki jest stałe rozbudowywanie usługi między innymi o produkcje z Marvel Cinematic Universe oraz serii Gwiezdne wojny, więc fani mogą liczyć na wiele kultowych produkcji. Disney+ nie posiada różnych planów abonamentowych – za 32,99 zł (dostęp na 4 ekrany) otrzymujemy zawartość w najlepszej dostępnej jakości.

Dla porównania – Netflix kosztuje 52 zł na miesiąc (4 ekrany), Apple TV+ to wydatek 24,99 zł (6 ekranów), a HBO GO kosztuje aktualnie 24,90 zł (2 ekrany). Istotna jest również jakość, ponieważ tylko HBO GO nie oferuje dostępu do treści w 4K, Dolby Vision oraz Dolby Atmos.

Recenzję z pierwszego odcinka niezwykle reklamowanego serialu z oferty Disney+ - "The Mandalorian" - możecie już przeczytać na naszym serwisie. Butcher został olśniony klimatem produkcji i grą aktorską.

Sprawdźcie nasze teksty:

Źródło: http://filmozercy.com/wpis/znamy-cene-polskiego-abonamentu-disney-dzieki-apple-32-99-zl-przyciagnie-tlumy

Tagi: Disney Disney Plus disney plus cena disney+ disney+ cena