Iza Łęcka Iza Łęcka 13.11.2019 07:26
Metal Gear Solid V
6066V

Gry na PS4 w promocji. Metal Gear Solid V za 21 zł i kilka ciekawych gier w ofercie

Na PlayStation Store wystartowała kolejna promocja. Gracze mogą nabyć kilka ciekawych gier na PS4, wśród których można wyróżnić Metal Gear Solid V. Ostatnia część serii MGS przygotowana przez Hideo Kojimę znajduje się w rekordowo niskiej cenie.

Sony rozpoczęło kolejną promocję na PlayStation Store, w której wylądowało kilka znanych tytułów, ale nadal czekamy na początek obniżek z okazji zbliżającego się Black Friday. Wśród dzisiejszych przecen można wyróżnić kilka interesujących gier, jednak w głównej mierze przecenione tytuły mają już swoje lata.

Metal Gear Solid V jest dostępny w rekordowo niskiej cenie, choć tytuł był już wcześniej dostępny w ramach PS Plus. Jeśli wciąż nie zapoznaliście się między innymi z Need For Speed (33 zł), Devil May Cry 4 Special Edition (33 zł), Mega Man Legacy Collection (21 zł) lub Kingdom Hearts III (95,37 zł), to warto rozważyć ofertę japońskiej korporacji.

Nietrudno odnieść wrażenie, że choć zestawienie jest spore, to brakuje tutaj większych nowości, a niektóre przedstawione oferty są o te kilka/kilkanaście złotych za drogie, by rzucać się na promocję.

Gry na PS4 w promocji

Gra Cena promocyjna Cena PS Plus
PS4™
Battlefield™ 1 71,10 zł  
Battlefield™ Hardline – Edycja Zwykła 71,10 zł  
Need for Speed™ 71,10 zł  
Wattam   71,40 zł

Na naszym serwisie warto także sprawdzić:

Źródło: PSN

Tagi: playstation 4 promocja ps4 sony