Iza Łęcka Iza Łęcka 18.09.2019 13:25
Sniper Ghost Warrior Contracts
548V

Sniper: Ghost Warrior Contracts na nowej rozgrywce. Snajper eliminuje kolejne cele

CI Games wprowadza graczy w świat Sniper: Ghost Warrior Contracts. Najnowszy gameplay prezentuje jedną z misji, podczas której bohater na początku rozprawia się z przeciwnikami przy użyciu snajperki, by następnie zająć się infiltracją na bliskim dystansie.

CI Games powinno właśnie finalizować prace nad Sniper: Ghost Warrior Contracts, bowiem do listopadowej premiery pozostaje coraz mniej czasu. Tym razem twórcy obiecują jeszcze bardziej intensywne i realistyczne doświadczenie w realizacji zadań snajpera. Cicha infiltracja terenu, precyzyjne zdejmowanie nowych przeciwników i nieco ograniczone lokalizacje z konkretnymi zadaniami do wypełnienia to elementy, na które szczególnie stawia zespół.

Obecnie możecie sprawdzić najnowszy gameplay, który stanowi kwintesencję pracy strzelca wyborowego. Ciche skradanie się, unikanie wykrycia i spokojne przemierzanie lokacji pozwalają z precyzją pozbyć się kolejnych wrogów. Trzeba przyznać, że zamknięte tereny mogą pozwolić na nieco inne doświadczenia niż w przypadku wcześniejszych, bardziej rozległych obszarów, gdzie gracz otrzymywał większą swobodę w działaniu. 

Więcej na temat na naszym portalu:

Źródło: YouTube.com

Tagi: CI Games gameplay misja Sniper: Ghost Warrior Contracts

Nie przegap