Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.11.2019 16:49
Sniper: Ghost Warrior Contracts bohaterka z okładki
1121V

Sniper: Ghost Warrior Contracts na nowej rozgrywce. CI Games zbiera pochwały

Pod koniec listopada na rynku zadebiutuje Sniper: Ghost Warrior Contracts, który został zaprezentowany na nowej rozgrywce. Tytuł może tym razem odnieść oczekiwany i zarazem potrzebny CI Games sukces.

CI Games nie rezygnuje ze snajpera i Sniper: Ghost Warrior Contracts może odnieść znacznie większy sukces od Sniper: Ghost Warrior 3. Jak wiadomo tytuł z 2017 roku zadebiutował w fatalnym stanie i gra zebrała noty na poziomie 53%.

Nie możemy jeszcze powiedzieć, jak dokładnie będzie prezentować się nowa odsłona, ale pierwsze opinie są pozytywne – kod tym razem nie był przeładowany bugami, a system strzelania pozwala na świetną zabawę ze snajperką w roli głównej.

Na ostateczne pochwały jeszcze trzeba zaczekać, ale warto na pewno poświęcić chwilę, by spojrzeć na czysty gameplay. Sniper: Ghost Warrior Contracts wygląda naprawdę przyzwoicie, więc możemy mieć nadzieję, że tym razem obejdzie się bez wielkiej katastrofy.

CI Games na pewno potrzebuje dużego sukcesu, który pomoże zespołowi opracowywać kolejne produkcje... A może nawet w przyszłości usłyszymy o Lords of the Fallen 2?

Warto spojrzeć:

Źródło: YouTube.com

Tagi: CI Games Sniper: Ghost Warrior Contracts