Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2019 21:26
Death Stranding Monster Energy
1580V

Death Stranding przyczyniło się do dobrych wyników Monster Energy

W Death Stranding znalazło się dość wymowne lokowanie napojów Monster Energy i najwidoczniej powierzenie pieniędzy Hideo Kojime zostało docenione przez inwestorów. Korporacja zaliczyła rekordowy wzrost na giełdzie po premierze gry i opublikowaniu najnowszych wyników.

Główny bohater Death Stranding może przed wyruszeniem w drogę wypić popularnego „Monsterka”. Gracze dość szybko dostrzegli współpracę pomiędzy firmą Monster Energy a Kojima Productions, więc od kilku dni w Sieci nie brakuje nawet memów związanych z napojem oraz grą Hideo Kojimy.

Najwidoczniej sytuacja spodobała się inwestorom, którzy bardzo dobrze zareagowali na promocję produkcji i firma zaliczyła bardzo udany okres na giełdzie. Rekordowe rezultaty są również spowodowane bardzo dobrymi osiągami samej marki – ostatnie wyniki finansowe są wyjątkowo pozytywne.

Mimo wszystko szefowie Monster Energy raczej nie narzekają, bo gracze z całego świata wspominają o marce, pewnie niektórzy sięgną po dodatkowego Monstera, a ponadto firma notuje sukcesy w sprzedaży. W Sieci nie brakuje opinii, według których sytuacja może oczywiście wpłynąć na kolejne projekty z segmentu AAA. Deweloperzy mogą teraz częściej sięgać po podobne rekalmy.

Death Stranding x Monster Hunter wyniki

Warto sprawdzić także sprawdzić:

Źródło: Twitter

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment