Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 09.11.2019 14:03
cod modern warfare
1330V

Call of Duty: Modern Warfare. Najnowszy patch psuje kąty kamery

Infinity Ward stoi teraz przed dużym problemem - ich najnowsza łatka popsuła kąty kamery, które pozwalają przeciwnikom widzieć więcej.

Niewidzialni wrogowie wkroczyli do Call of Duty: Modern Warfare - Infinity Ward stoi teraz przed dużym problemem, ponieważ każdy wirtualny żołnierz może zostać zabity przez niewidzialnego wroga.

Wygląda na to, że najnowszy patch do najnowszej odsłony CoD nie wprowadził tylko darmowej zawartości w bezpłatnym DLC. Łatka, która pojawiła się w poprzednich dniach na serwerach popsuła kąty kamery, które pozwalają przeciwnikom zobaczyć Cię zza ścian. Pełny materiał z objaśnieniem obejrzycie poniżej.

Jest to dosyć duży problem, zważywszy na to, jak dużo osób gra obecnie w tryby sieciowe. Warto jednak zaznaczyć, że twórca filmu odkrył ciekawą rzecz - jeśli przytulisz ścianę, Twoja postać będzie jeszcze bardziej widoczna niż w przypadku oddalenia się od ściany.

Miejmy nadzieję, że Infinity Ward szybko usunie problem - skarg na niewidzialnych wrogów jest już masa, więc studio powinno zabrać się do roboty jak najszybciej.

Przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare swoją premierę miało 25 października bieżącego roku na PC, Xboksie One oraz PS4. Tytuł okazał się być ogromnym hitem.

 

Warto zajrzeć na:

Źródło: mp1st.com

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward