Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.11.2019 09:20
Call of Duty: Modern Warfare battle pass
827V

Call of Duty: Modern Warfare. Battle Pass pojawi się już w grudniu

Przepustka do tegorocznej odsłony Call of Duty zadebiutuje nieco później, niż zapowiadano. Niemniej, pojawi się ona jeszcze w tym roku. 

Call of Duty: Modern Warfare to tegoroczna odsłona znanego cyklu, która pozwala nam przeżyć nieco odmienione przygody ze znanej wcześniej trylogii. Gra spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem, gdy debiutowała pod koniec października, a najlepszym dowodem są wyniki sprzedażowe. 

W podsumowaniu kwartalnym, Actvision potwierdziło, że Battle Pass do rzeczonego tytułu pojawi się nieco później, niż sugerowano. Przepustka zadebiutuje w ostatnim miesiącu tego roku, w grudniu. Na ten moment nie jest wiadome, co będzie wchodziło w jej skład. Mówi się, że ma przewyższać zawartością Przepustkę Sezonową, ale na ten moment nie znamy konkretów. Ciężko wnioskować, co mogłoby się w niej znaleźć. 

Sytuacja mąci się jeszcze bardziej w związku z oświadczeniem, które jakiś czas temu wydali twórcy, na temat tego, iż każdy przedmiot wpływający na balans gry, będzie można nabyć, po prostu grając. Osoby płacące prawdziwą gotówką nie będę w tym zakresie faworyzowane. Pozostaje czekać,  choć wygląda na to, że już w najbliższych tygodniach poznamy odpowiedź na to pytanie. 

Więcej o najnowszej części cyklu:

Źródło: https://gamingbolt.com/call-of-duty-modern-warfare-battle-pass-will-come-in-december

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward