Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.11.2019 15:44
Call of Duty: Modern Warfare żołnierze
5886V

Modern Warfare spowolnione dla nowicjuszy. Gracze są wściekli przez usunięcie realistycznego trybu

Infinity Ward podjęło ostatnio kilka niespodziewanych decyzji. Twórcy zdecydowali się usunąć jeden z najpopularniejszych trybów i potwierdzili spowolnienie rozgrywki dla niedoświadczonych graczy. Gra mimo to cieszy się świetnym zainteresowaniem.

Infinity Ward nie może narzekać na brak zainteresowania na serwerach Call of Duty: Modern Warfare. Tytuł odnotował rekordowe zainteresowanie i teraz deweloperzy stoją przed trudnym zadaniem – muszą odpowiednio rozbudować grę i zaspokoić oczekiwania fanów.

Studio ma w planach mnóstwo darmowych rozszerzeń, ale sympatycy serii nie są zadowoleni z ostatnich decyzji. Deweloperzy potwierdzili, że Call of Duty: Modern Warfare jest wolniejsze od poprzednich odsłon, by zapewnić lepszy start niedoświadczonym graczom. Joe Cecot (dyrektor multiplayera) powiedział wprost, że dynamika została zmniejszona, by niedoświadczeni klienci nie zostali zmiażdżeni przez weteranów.

Drugim problemem jest usunięty tryb realistyczny – w sobotę do gry powróciły nocne mapy, ale fani wciąż czekają na powrót „realizmu”. Jest to zaskakująca decyzja, ponieważ ten wariant zabawy zbierał od premiery sporo pochwał.

W rezultacie fani wyrażają swoje niezadowolenie na forach i próbują zmusić Infinity Ward do odpowiednich reakcji. Gracze narzekają także na brak balansu – między innymi zbyt mocne strzelby 725.

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszej stronie:

Źródło: https://gamingbolt.com/call-of-duty-modern-warfare-removes-realism-mode

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward