Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.11.2019 20:07
Death Stranding dziecko
1123V

Days Gone x Death Stranding. DLC wprowadza dziecko do gry

Twórcy Days Gone postanowili wykorzystać premierę Death Stranding i przypomnieć o swoim tytule. SCE Bend Studio przygotowało nowy dodatek do swojej produkcji, który wprowadza ikoniczny element z tytułu Hideo Kojimy. Dzieciak trafił do gry.

SCE Bend pracuje już nad produkcją na PS5, ale deweloperzy nie zapominają o Days Gone. Studio wpadło na bardzo ciekawy pomysł i połączyło swoją produkcję z Death Stranding. Najnowsza aktualizacja do gry z kwietnia pozwoli graczom zająć się personalizacją maszyny głównego bohatera i dodać dzieciaka znanego z produkcji Hideo Kojimy.

Jest to oczywiście tylko mały detal, który jednak wygląda naprawdę przyjemnie. Twórcy w ciekawy sposób wykorzystali IP od Kojima Productions i wplątać je w swój świat. Pliki oczywiście pobierzemy za darmo – razem z najnowszą aktualizacją. Poniżej zobaczycie pełną prezentację dodatku.

W sumie świetne są takie pozytywne relacje pomiędzy produkcjami, które mogą w ciekawy sposób ubarwić jeden tytuł, a jednocześnie pokazać pewien szacunek deweloperów do nowej gry. A Wy co o tym sądzicie?

Dominik, dzięki za link!

Na naszym portalu przeczytacie więcej informacji o Death Stranding:

 

Źródło: Twitter

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment