Iza Łęcka Iza Łęcka 06.11.2019 13:32
Death Stranding PS4 Sam Bridges
1331V

Death Stranding na świeżej rozgrywce. Przedpremierowy gameplay przepełniony eksploracją

Sam Bridges rozpocznie łączenie Ameryki i ratowanie świata w najbliższy piątek, a tuż przed samą premierą możemy zakosztować w nowych fragmentach rozgrywki. Gameplay z Death Stranding obfituje w eksplorację tajemniczego świata.

Sony nie daje zapomnieć o Death Stranding. Japoński oddział korporacji postanowił przedstawić nowe fragmenty rozgrywki, na których Sam Bridges kontynuuje walkę o zjednoczenie zniszczonej i przesiąkniętej tajemniczymi kreaturami Ameryki.

Gra znów była prezentowana na PlayStation Festival, gdzie przedstawiciele Kojima Productions zdradzali informacje o Death Stranding, prezentując jednocześnie nowe fragmenty. Na rozgrywce zobaczycie między innymi walczącego z przeciwnikami Bridgesa, jak również sporo najróżniejszej eksploracji – twórcy nie omieszkali pokazać nawet ciężarówkę, którą gracz może kontrolować podczas rozgrywki, by szybciej dotrzeć do wyznaczonych miejsc.

Deweloperzy pokazują gameplay z pierwszych godzin – jak wiadomo Death Stranding ukończymy dopiero po około 50 godzinach rozgrywki, ale wszystkie materiały publikowane przez studio oraz dziennikarzy skupiają się na początkowych fragmencie historii.

Jesteście zainteresowani grą Hideo Kojimy? Zapraszamy na naszą recenzję Death Stranding.

Na naszym portalu przeczytacie więcej informacji o Death Stranding:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment