Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.11.2019 13:30
Death Stranding Redus
1001V

Death Stranding na nowych materiałach. Początek historii i porównanie gry ze zwiastunami

Minęło embargo na publikowanie kolejnych materiałów z Death Stranding, więc bez najmniejszego problemu możecie spojrzeć na sam początek historii lub na ciekawe porównanie pokazujące zmiany dokonane przez deweloperów na przestrzeni ostatnich lat.

Death Stranding trafi do graczy już jutro, więc Sony pozwoliło na opublikowanie kolejnych materiałów z gry. Bez problemu możemy teraz zapoznać się z samym początkiem historii – oczywiście ostrzegam tutaj przed spoilerami.

Jeśli oglądaliście wszystkie wcześniejsze zwiastuny, to bez problemu możecie zapoznać się z drugim filmem, na którym porównano grę z kolejnymi prezentacjami. Jak wiadomo Hideo Kojima często gościł na różnych wydarzeniach i chętnie pokazywał rozbudowane trailery.

Sytuacja jest o tyle interesująca, że w niektórych momentach gra w ostatecznym rozrachunku wygląda lepiej. W głównej mierze deweloperzy zmieniali światło, dostosowywali kolory elementów, ale trzeba przyznać, że Kojima zadbał o wiele detali.

W sumie oglądając poniższy materiał mam jeszcze większą ochotę, by usiąść jutro na kanapie i zapoznać się z najnowszą historią Kojimy. Macie tak samo? Zapoznajcie się jeszcze z naszą recenzją i wyczekujcie na kurierów.

Na naszym portalu przeczytacie więcej informacji o Death Stranding:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment