Iza Łęcka Iza Łęcka 07.11.2019 10:18
Joker film WB
1691V

Joker podbija polski box office. Dystrybutor podał oficjalny wynik

Warner Bros. Polska szczyci się osiągami „Jokera”. Dystrybutor potwierdził wynik filmu, który cieszy się w Polsce bardzo dużym zainteresowaniem. Wpisuje się to w ogólnoświatowy trend, bowiem produkcja jest doceniana przez wielu widzów na świecie.

„Joker” według oficjalnych danych wygenerował już na całym świecie ponad 939 mln dolarów. Film odnotował rekordowe zainteresowanie, już wkrótce może przekroczyć 1 mld i tym samym wywindować osiągnięcie – to aktualnie najbardziej dochodowa produkcja z kategorii wiekowej R w historii.

Polski oddział Warner Bros. Pictures również zdecydował się pochwalić niemałym rezultatem filmu w naszym kraju – najnowsza opowieść wyreżyserowana przez Todda Phillipsa osiągnęła ponad 30 000 000 zł. Dystrybutor potwierdził wyśmienity wynik poniższą grafiką.

„Joker” od premiery stale znajduje się wśród trójki najchętniej oglądanych produkcji, a przez dwa tygodnie zajmował pierwsze miejsce w rankingu. Film na początku przyciągnął do kin 271 277 widzów, w kolejnym tygodniu już 244 490 zainteresowanych, ale dobre recenzje przyczyniły się do wzrostu zainteresowania - pod koniec czwartego tygodnia produkcję zobaczyło już 1 329 092 widzów w Polsce.

Dołożyliście coś do tej cegiełki? Jakie są Wasze wrażenia?

Joker Box Office Polska

Więcej o filmie "Joker" znajdziecie na naszym portalu:

Źródło: http://filmozercy.com/wpis/joker-zebral-od-polskich-widzow-ponad-30-mln-zlotych

Tagi: box office box office polska film Joker wyniki