Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.11.2019 17:15
Death Stranding Reedus
766V

Death Stranding z premierowym wydarzeniem. Sony zaprasza na show

Sony dba o Hideo Kojimę. Firma zdecydowała się na specjalne wydarzenie przygotowane z myślą o najnowszej grze uznanego dewelopera. Jeszcze przed premierą odbędzie się show z myślą o Death Stranding.

Kilka tygodni temu Hideo Kojima wspomniał, że chciałby uczestniczyć w imprezie premierowej swojej najnowszej gry, a właśnie Sony zapowiedziało wydarzenie. W najbliższy czwartek o godzinie 16:00 rozpocznie się odliczanie do premiery Death Stranding.

Będzie to specjalne show, które przygotuje graczy na „połączenie społeczeństwa”, a samą transmisję poprowadzi Geoff Keighley. Na show nie zabraknie na pewno samego Kojimy oraz aktorów występujących w grze. Aktualnie Sony nie zdradza szczegółów imprezy, ale możemy liczyć na kolejne materiały, które mogą skłonić niezdecydowanych do kupienia nowej produkcji zmierzającej na PlayStation 4.

Jednocześnie w Nowym Jorku od środy do soboty będzie dostępna wystawa „Fractured Worlds: The Art of Death Stranding”, która ma w ciekawy sposób zaprezentować IP od Hideo Kojimy. Klienci otrzymają także szansę kupienia gadżetów z gry.

Naszą recenzję Death Stranding znajdziecie na portalu od ubiegłego tygodnia. 

Na naszym portalu przeczytacie więcej informacji o Death Stranding:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment