Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2019 15:58
Red Dead Redemption 2 PC
704V

Red Dead Redemption 2 jest już dostępne na PC. Rockstar odblokował swój skarb

Rockstar zaprasza do swojej nowej gry. Red Dead Redemption 2 jest już dostępne na komputerach osobistych, więc kolejni zainteresowani mogą poznać jedną z najlepszych historii tej generacji.

Rockstar nie męczył graczy spragnionych Dzikiego Zachodu. Red Dead Redemption 2 jest już dostępne na komputerach osobistych i gracze mogą zapoznać się z tą ogromną produkcją. Aktualnie tytuł mogą włączyć klienci, którzy kupili wersję w Rockstar Games Launcher oraz Epic Games Store.

Red Dead Redemption 2 w wersji na PC zajmuje blisko 110GB, ale autorzy podkreślają, że w ostatecznym rozrachunku – zainteresowani powinni przygotować około 150GB. Możemy podejrzewać, że dodatkowa przestrzeń jest zarezerwowana na przyszłe rozszerzenia do Red Dead Online.

Red Dead Redemption 2 to zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych gier dla społeczności PC – w zasadzie od premiery edycji na PlayStation 4 i Xboksa One trwała dyskusja, którą można skwitować prostym „kiedy na PC?”. Twórcy długo zwlekali z odpowiedzią, ale zajęli się licznymi usprawnieniami oraz oferują rozgrywkę w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę – choć ustawienia Ultra są raczej aktualnie poza zasięgiem przeciętnego Kowalskiego.

Na naszym serwisie polecamy również:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two