Iza Łęcka Iza Łęcka 05.11.2019 13:36
Red Dead Redemption 2 Joker
1041V

Red Dead Redemption 2 z Jokerem i lepszymi kolorami. Pierwsze mody na PC

Jeszcze nie odbyła się premiera Red Dead Redemption 2, a moderzy już dostarczają pliki odświeżające grę. Pierwsze modyfikacje zostały udostępnione, spokojnie czekają na premierę i pozwolą graczom chociażby wymienić facjatę Arthura. Joker jest gotowy na przemierzanie świata kowbojów.

Red Dead Redemption 2 będzie od dzisiaj dostępne na komputerach osobistych, ale najwidoczniej przedstawiciele RedDeadModders już dorwali się do gry. Pierwsza, gorąca modyfikacja do nowej produkcji Rockstar już czeka – jest to prosta podmianka twarzy.

W tytule na PC możemy biegać Jokerem, ale warto zaznaczyć, że RedDeadModders dopiero wkrótce poda dokładne szczegóły instalacji moda... Aktualnie twórcy w zasadzie zwracają na siebie uwagę, bo już zapowiedzieli wrzucenie do pozycji Terminatora, martwego konia oraz wielu broni.

W Sieci wylądowały również szczegóły RDR2 Photorealistic Reshade – w tym wypadku autorzy wzmocnią kolory, cenie oraz ostrość niektórych elementów, by podobno jak najbardziej podbić realizm. Jak efekty będą się prezentować? Przekonamy się już wieczorem.

Teraz pozostaje tylko czekać na konkretne mody, które wpłyną nie tylko na sferę wizualną, ale również zajmą się dodaniem do Red Dead Redemption 2 nowych trybów.

Na naszym serwisie polecamy również:

Źródło: https://www.pcgamer.com/the-first-red-dead-redemption-2-mod-turns-arthur-into-the-joker

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two