Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.11.2019 16:12
Red Dead Redemption 2 - PC vs XOneX
2411V

Red Dead Redemption 2 na PC „to znacznie więcej niż port”. Porównanie grafiki i informacje o Photo Mode

Rockstar odlicza już do premiery Red Dead Redemption 2 na PC, więc otrzymaliśmy nowe informacje dotyczące gry. Twórcy zajęli się stworzeniem nowego Photo Mode, który pozwoli graczom doświadczyć wszystkich uroków odświeżonego wydania, a w Sieci wylądowało nowe porównanie.

Redakcja IGN otrzymała już dostęp do nowego Red Dead Redemption 2 i wspomina o dużych zmianach względem wersji na konsole. Tytuł działa w ponad 60 klatkach na sekundę, otrzymał wsparcie rozdzielczości 8K i HDR oraz umożliwia włączenie produkcji na kilku monitorach. Twórcy nie zapomnieli o licznych poprawkach w grafice i tytuł ma prezentować się znacznie lepiej.

Tak sytuację zapowiada Alex Hadjadj, zastępca dyrektora technicznego w Rockstar North:

„Ulepszenie Red Dead Redemption 2 dla komputerów PC to znacznie więcej niż tylko port. Widzimy tutaj sytuację taką jak w przypadku Grand Theft Auto V na PC, zespół, który zbudował oryginalne doświadczenie, pomógł uaktualnić go dla PC na każdym poziomie.”

Dziennikarz podkreśla, że świat Red Dead Redemption 2 na PC wygląda bardziej naturalnie. Twórcy podobno faktycznie zajęli się najdrobniejszymi detalami, by znacząco wpłynąć na doświadczenie graczy. Oczywiście nie każdy będzie mógł pozwolić sobie na zakosztowanie we wszystkich ulepszeniach, ale deweloperzy postawili na bardzo rozbudowaną personalizację – każdy gracz na PC otrzyma szansę dostosowania rozgrywki do swojej maszyny.

W Red Dead Redemption 2 na PC pojawi się także bardzo rozbudowany Photo Mode, którego moc wykorzystamy wyłącznie w kampanii. Twórcy pozwolą dostosować multum efektów, by zainteresowani stworzyli niesamowity fotki.

W trakcie zabawy będziemy przykładowo dowolnie poruszać aparatem, zmienimy dystans, włączymy wolną kamerę, skupimy aparat przykładowo na jednym obiekcie, zmniejszymy lub zwiększymy ekspozycję, rozjaśnimy lub zaciemnimy sceny, dostosujemy jasność lub po prostu nałożymy szereg filtrów.

Na naszym portalu znajdziecie więcej informacji o Red Dead Redemption 2:

Źródło: https://www.ign.com/articles/2019/11/01/red-dead-2-pc-hands-on-preview?sf111699744=1

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two