Iza Łęcka Iza Łęcka 05.11.2019 10:36
Xbox One S 1TB All-Digital Edition
1282V

Xbox One S 1TB All-Digital Edition w znacznie lepszej cenie. Konsola z 3 grami

Xbox One S 1TB All-Digital Edition trafiło na rynek w niezbyt przychylnej cenie, ale każda kolejna promocja na zestaw może sprawić, że kolejni gracze zainteresują się konsolą. Urządzenie można teraz nabyć za trochę ponad 700 zł.

Xbox One S 1TB All-Digital Edition to specjalna wersja konsoli Microsoftu przeznaczona dla graczy, którzy nie lubią gromadzić pudełek i gardzą płytami. Urządzenie nie posiada napędu, więc wszystkie gry musimy pobrać z cyfrowej dystrybucji.

Zestaw trafił na rynek w wysokiej cenie – 999 zł – ale każda kolejna obniżka może przyczynić się do zwiększonego zainteresowania tym specyficznym sprzętem. Najnowsza promocja pozwala kupić urządzenie już za 739 zł. Taką ofertę znajdziecie w sklepie X-kom – podczas składania zamówienia trzeba dodać kod rabatowy „peryferia”.

W zestawie obok kontrolera oraz całego okablowania otrzymacie także trzy gry (Forza Horizon 3, Minecraft, Sea of Thieves) oraz kod na miesiąc Xbox Live Gold. Klienci powinni tylko zaopatrzyć się jeszcze w Xbox Game Pass i można już korzystać z ogromnego zestawu tytułów dostępnych w abonamencie.

Jak sądzicie – 739 zł za Xbox One S 1TB All-Digital Edition to dobra cena?

Na naszym serwisie również sprawdzicie:

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/konsola-xbox-one-s-1tb-all-digital-edition-za-739-zl-w-x-kom/

Tagi: promocja xbox one Xbox One S All-Digital Edition