Iza Łęcka Iza Łęcka 29.10.2019 10:00
Xbox One We Happy Few
1003V

Microsoft szykuje dużą niespodziankę? Tajna gra może zmierzać na Xbox Scarlett i Xbox One

Listopadowy X019 może przynieść sporo satysfakcji wszystkim fanom marki Xbox. Compulsion Games kończy prace nad nowym tytułem, co idealnie zbiega się z wydarzeniem w Londynie, które wydaje się idealnym momentem na zaprezentowanie gry.

Studio Compulsion Games to jedna z najmłodszych ekip korporacji z Redmond, ale to właśnie twórcy We Happy Few mają jednocześnie najwięcej do udowodnienia. Wkrótce możemy przekonać się nad czym deweloperzy pracowali od kilkunastu miesięcy, gdyż zostało potwierdzone – zespół kończy prace nad grą.

W ostatnim czasie deweloperzy nie wspominali o pracach nad nowym tytułem, co wydaje się być niezwykle interesującym posunięciem. Tworzenie nowej gry nie jest zaskoczeniem, ale tak zaawansowany etap sugeruje, że projekt najwidoczniej powstaje od dawna.

Compulsion Games tajna gra

Microsoft już kilkukrotnie potwierdził, że szykuje kilka niespodzianek dla X019 (wczoraj poznaliśmy specjalny kontroler), a nowy tytuł Compulsion Games miałby idealne miejsce na pierwszą prezentację i informację o możliwym debiucie w przeciągu następnych miesięcy.

Trudno przewidzieć, jakiej skali będzie tajny projekt, jednak trzeba pamiętać, że Compulsion Games przygotowuje się do rozwinięcia swoich struktur. Twórcy szukają deweloperów z doświadczeniem, którzy mogą pracować nad wysokobudżetowym tytułem (AAA).

X019 rozpocznie się 14 listopada.

Na naszym serwisie również sprawdzicie:

Źródło: Twitter

Tagi: Compulsion Games Microsoft Xbox Game Studios Xbox One