Shroud opuszcza platformę Twitch na rzecz Mixera. Twitch traci kolejnych streamerów

Gry
1390V
Shroud opuszcza platformę Twitch na rzecz Mixera. Twitch traci kolejnych streamerów
Mateusz Wróbel | 26.10.2019, 12:13

Kolejny popularny streamer opuszcza Twitcha na rzecz platformy od Microsoftu - Mixera.

Michael "Shroud" Grzesiek to jeden z najbardziej popularnych streamerów gier nastawionych na potyczki sieciowe - 4 lata temu grał on w profesjonalnej drużynie e-sportowej Cloud9, która podbijała wydarzenia organizowane przez twórców Counter Strike'a. Mimo to, że był jednym z najlepszych na scenie, w kwietniu poprzedniego roku, oficjalnie zrezygnował z e-sportu i zaczął skupiać się na streamowaniu.

Po odejściu Ninjy na Mixera, Shroud był drugim najpopularniejszym streamerem na Twitchu, obserwowało go ponad 7 milionów osób i nic nie zapowiadało jego przejścia na inną platformę.

Wczoraj, Michael, za pośrednictwem swojego konta na Twitterze oznajmił, że pakuje swoje manatki i przechodzi na Mixera. W wiadomości napisał: "Ten sam Shroud. Nowy dom.".

Obecnie nie znamy powodu zmienienia otoczenia przez Kanadyjczyka polskiego pochodzenia - zapewnia on jednak, że nadal będzie streamował gry, w których czuje się najlepiej, czyli Fortnite, PUBG, Apex Legends czy Call of Duty - jego AIM oraz czas reakcji jest niesamowity, warto zaznaczyć, że podczas jednego meczu w Playerunknown's Battlegrounds potrafił on zabić 34 osoby.

Warto zajrzeć na:

Źródło: Twitter

Komentarze (43)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper