Iza Łęcka Iza Łęcka 05.11.2019 07:06
Cyberpunk 2077 ze znacznie większą rolą Keanu Reevesa
1153V

Cyberpunk 2077 ze znacznie większą rolą Keanu Reevesa. Aktor chciał rozbudować swoją rolę

Premiera Cyberpunka 2077 zbliża się wielkimi krokami. Niezaprzeczalnie, jedną z gwiazd produkcji jest Keanu Reeves, który podobno na własną prośbę znacząco powiększył swoją rolę w grze. Aktor wydaje się być zachwycony swoją rolą w tytule CD Projekt RED.

Główny bohater Cyberpunk 2077 będzie mocno związany z Johnnym Silverhandem, w którego wcieli się Keanu Reeves. Aktorowi najwidoczniej bardzo spodobała się wizja gry Polaków, ponieważ to sam Kanadyjczyk miał nalegać, by rozbudowano możliwości jego postaci.

Na festiwalu Lucca Comics and Games na temat swojej pracy przy produkcji wypowiedział się Luca Ward – zdaniem włoskiego aktora podkładającego głos pod Silverhanda, jego czas pracy przy tytule został dwukrotnie powiększony właśnie z powodu reakcji Reevesa. Aktorowi podobno tak bardzo spodobała się gra CD Projekt RED i jego postać, że miał osobiście zabiegać, by Polacy zwiększyli jego rolę i pozwolili mu nagrać znacznie więcej dialogów. Jeśli wiadomość zostanie potwierdzona, to możemy liczyć na znacznie więcej ciekawych uwag ze strony Johnny'ego, który będzie komentował sytuację na ekranie lub po prostu pomoże V w wykonywaniu niektórych zadań.

Już wcześniej Marcin Blacha – reżyser Cyberpunka 2077 – wspomniał, że dzięki pracy Reevesa udało się przygotować bardziej złożoną wersję Silverhanda. Aktor był bardzo mocno zaangażowany w tworzenie tytułu i najwidoczniej naprawdę dobrze bawił się na planie gry.

Polskim głosem Silverhanda jest Michał Żebrowski, który oczywiście w tej sytuacji również będzie musiał dograć wiele nowych wypowiedzi.

O najnowszej produkcji CD Projekt Red warto przeczytać:

Źródło: https://www.pcgamer.com/keanu-reeves-doubled-his-screen-time-in-cyberpunk-2077-because-he-enjoyed-it-so-much/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077