Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.10.2019 11:30
Cyberpunkt 2077 i Geralt świetny cosplay
4359V

Cyberpunk 2077 i Wiedźmin. Genialny cosplay Geralta w futurystycznych klimatach

Cosplay przez wielu uznawany jest za sztukę i tak bez dwóch zdań można określić charakteryzację jednego z użytkowników, który postanowił połączyć świat dwóch największych gier CD Projekt RED.

CD Projekt RED, dzięki świetnej kreacji świata w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon, zasłynął w tym aspekcie na całym świecie. Fani oczekują, że uniwersum w Cyberpunk 2077 zostanie dopieszczone przynajmniej w takim samym stopniu. Zwiastuny ociekają klimatem, więc nie ma w tym nic dziwnego. 

Biorąc to pod uwagę, nie ma nic dziwnego w tym, że mnóstwo fanów sztuki przebierania korzysta z tych kreacji. Krok dalej poszedł jednak jeden z użytkowników Reddita, TarynCosplay, który zaprezentował swoją wizję Geralta w futurystycznym wydaniu, które na myśl przywodzi przyszłoroczną premierę od CD Projekt RED.

Jak sami możecie zobaczyć, charakteryzacja robi ogromne wrażenie i dopełnia je świetne, cyberpunkowe tło. Twórcy oddać należy ogromne przywiązanie do szczegółów, albowiem nawet przyglądając się najmniejszym detalom -  widać świetną pracę.

My sami będziemy mogli przenieść się do świata nadchodzącej gry już 16 kwietnia 2020 roku, albowiem wtedy projekt zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One, PC oraz Google STADIA. 

Cyberpunk 2077 x Wiedźmin cosplay

Źródło: https://www.dualshockers.com/cyberpunk-2077-the-witcher-geralt-cosplay/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077