Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.10.2019 20:21
Cyberpunk 2077 keanu reeves
2971V

Cyberpunk 2077 będzie „ostatnią, dużą, wyjątkowo wyglądającą grą na aktualnej generacji”

Na początku przyszłego roku zagramy w wiele świetnie zapowiadających się gier, ale to Cyberpunk 2077 ma zaprezentować najlepszą jakość oprawy. Tak przynajmniej twierdzi szef krakowskiego oddziału CD Projekt RED.

W pierwszych miesiącach 2020 roku nie będziemy się nudzić. Od stycznia do maja zapowiedziano wiele wyjątkowych gier, ponieważ deweloperzy starają się zaprezentować swoje przygody jeszcze przed nadejściem nowej generacji – konsole trafią na rynek pod koniec 2020 roku.

Dragon Ball Z: Kakarot, Ori and the Will of the Wisps, The Last of Us 2, Final Fantasy VII Remake, Watch Dogs: Legion, Animal Crossing: New Horizons, DOOM Eternal, Cyberpunk 2077 i Marvel's Avengers – to tylko część nadciągających gier i zdaniem Johna Mamaisa, Polacy zaoferują nam wyjątkową grę.

Szef krakowskiego CD Projekt RED podkreślił, że nasza branża jest świetna, ponieważ deweloperzy cały czas starają się tworzyć kapitalnie wyglądające gry i właśnie ten element jest jedną z najbardziej ekscytujących rzeczy w polskim studio. Twórcy z CDP RED chcą zawsze celować w najlepszą jakość i nie inaczej będzie w przypadku Cyberpunka 2077:

„Sądzę, że Cyberpunk będzie prawdziwym technicznym pokazem. Zwłaszcza, że ta generacja konsol się kończy. Myślę, że będziemy ostatnim, wielkim, wyjątkowo wyglądającym tytułem na sprzęcie aktualnej generacji.”

Trzeba przyznać, że wszystkie wspomniane wcześniej tytuły zapowiadają się świetnie, więc już teraz możemy szykować się na niezwykle gorącą końcówkę generacji.

Warto się także zainteresować:

Źródło: https://gamingbolt.com/cyberpunk-2077-will-be-that-one-last-big-exceptional-looking-title-on-current-gen-hardware-cdpr

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077