Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.11.2019 20:00
Red Dead REdemption 2 PC
659V

Red Dead Redemption 2 gotowe na podbicie kolejnego rynku. Gra na PC ulepszona na premierę

Red Dead Redemption 2 dołącza do grona „gier ulepszonych na premierę”. Firma NVIDIA potwierdziła opublikowanie nowych sterowników, które znacząco wpłyną na doświadczenie wielu graczy.

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje na komputerach osobistych już jutro i gracze na PC korzystający z kart graficznych firmy NVIDIA mogą od początku cieszyć się ulepszoną rozgrywką. Inżynierowie korporacji opracowali nowe sterowniki Game Ready, które zajmą się optymalizacją i poprawieniem doświadczenia wszystkich zainteresowanych.

„Premiera gry Red Dead Redemption 2 w wersji PC już jutro. Jest to jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów na komputery osobiste od dłuższego czasu, a gracze korzystający z kart graficznych GeForce są już przygotowani do rozpoczęcia swojej przygody na Dzikim Zachodzie dzięki nowemu sterownikowi Game Ready.”

NVIDIA podkreśla, że Red Dead Redemption 2 to jeden z najważniejszych tytułów debiutujących w tym roku na PC, więc firma chciała mieć pewność, że zadba o wyjątkowe doznania graczy i zapewni im najwyższy standard rozgrywki. Sterownik zajmuje się także optymalizacją dla gier Need for Speed: Heat oraz Borderlands 3.

Jednocześnie warto dodać, że NVIDIA ogłosiła w ostatnich dniach partnerstwo z firmą LG, dzięki któremu modele 4K OLED E9, C9 i B9 tej marki otrzymały certyfikat zgodności ze standardem G-SYNC. W rezultacie gracze mogą na dużych ekranach liczyć na rozgrywkę bez zacięć, rozrywania ekranu (tearing) i ze zmniejszonym do minimum opóźnieniem sygnału synchronizującego.

Przeczytaj koniecznie także:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two