Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.11.2019 15:30
Death Stranding PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro
3812V

Death Stranding. Porównanie wersji na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro

Jesteście ciekawi, jak różni się najnowszy twór Hideo Kojimy, gdy zestawimy ze sobą podstawową wersję konsoli od Sony oraz jej "Pro" odpowiednika? Sprawdźcie materiał!

Emargo na Death Stranding zniesione. Gra została oceniona przez wiele dużych redakcji, w Internecie hulają materiały z wyczekiwanego dzieła, a spece od technicznych aspektów gry mogli rozłożyć ją na czynniki pierwsze i udostępniać innym.

Pozwala to wreszcie bliżej przyjrzeć się samej produkcji i temu, jak prezentuje się na poszczególnych wersjach urządzenia od Sony. Choć gra sama w sobie wygląda bardzo ładnie, to porównania musiały zostać przeprowadzone. Wzięła się za nie ekipa z IGN. Na filmiku możemy przyjrzeć się kilku scenom z rozgrywki, aby ocenić ich płynność działania oraz różnice w grafice

Trzeba przyznać, że kolosalnych różnic nie widać. Te uwidaczniają się, gdy prezentowane sceny zostały poddane trzykrotnemu przybliżeniu. W jakości 4K wszystko wydaje się znacznie bardziej wyraźne i wyostrzone, podczas gdy w 1080p, jest lekko rozmazane. 

Najłatwiej będzie Wam ocenić na własną rękę. Materiał zamieszczam poniżej, lecz już teraz muszę napisać, że bez względu na to, na jakiej wersji konsoli PlayStation 4  gracie, gra robi wizualnie ogromne wrażenie. Wszyscy przekonamy się o tym w pełni już 8 listopada! 

Więcej o tym tytule na naszym portalu:

Źródło: YouTube

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment