Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2019 00:11
Death Stranding Norman
4318V

Death Stranding na premierowym zwiastunie. Posłuchajcie polskiego dubbingu!

Hideo Kojima właśnie zaprezentował światu prawdopodobnie najważniejszy zwiastun Death Stranding. Japończyk opublikował materiał, który ma skłonić niezdecydowanych do zapoznania się z jego nowym światem.

Świat szykuje się na wielką premierę Death Stranding. W najbliższy piątek poznacie naszą recenzję, w międzyczasie zobaczymy nowe fragmenty rozgrywki, a następnie cały świat otrzyma szansę zakosztowania w nowym IP od Hideo Kojimy.

Japończyk przygotował premierowy zwiastun, który właśnie został zaprezentowany. Szef Kojima Productions podkreślił na Twitterze, że stworzenie tego materiału nie było łatwe, ponieważ trailer ma zostać odebrany i doceniony przez bardzo szerokie grono odbiorców – fanów obserwujących całą kampanię marketingową oraz osoby niezaznajomione z tym IP.

Teraz w zasadzie pozostaje tylko czekać. Hideo nie powinien już więcej zdradzać z samej gry, ponieważ deweloper w swoim czasie wspomniał, że i tak powiedział za wiele. Marzeniem Kojimy było zaoferowanie graczom „niespodzianki”, ale sama społeczność domagała się informacji o tytule, więc musiał zdradzić między innymi fabularne podłoże.

Mamy nowy zwiastun z polskimi głosami: 

Dla porównania, angielski materiał: 

Warto spojrzeć:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment