Iza Łęcka Iza Łęcka 01.11.2019 13:27
dualshock death stranding
964V

PS4 Pro w edycji Death Stranding. Limitowana konsola prezentuje się wyśmienicie

Death Stranding rozbrzmiewa dzisiaj na ustach wielu graczy. Część szczęśliwców oprócz gry może cieszyć się z limitowanej wersji konsoli – jak prezentuje się zatem cały zestaw "na żywo"?

Specjalna edycja konsoli, która nacieszy oko niejednego kolekcjonera i fana twórczości Kojimy została zaprezentowana na wrześniowym State of Play. Największa premiera tego roku dla Sony musiała bowiem zostać odpowiednio doceniona – dlatego też unikalna konsola wystylizowana na motyw z Death Stranding wydawała się oczywistością.

Dziennikarze IGN złapali już w swoje ręce Edycję Limitowaną PlayStation 4 Pro z motywem Death Stranding. Musicie przyznać, że całość prezentuje się bardzo interesująco – wszelkie szczegóły zostały dopracowane, a konsola posiada klimatyczne odbicia dłoni tak dobrze znane z gry. Nawet złoto-żółty kontroler robi wrażenie. Przygotowana propozycja wydaje się niezwykłą opcją dla graczy, którzy jeszcze zdecydują się na zakup obecnej generacji.

Zestaw zawiera:

  • specjalnie wystylizowaną edycję PS4 Pro 1 TB z charakterystycznymi motywami
  • edycję specjalną DualShocka w złotym kolorze
  • grę Death Stranding

Warto przypomnieć, że na naszym serwisie możecie już sprawdzić recenzję Death Stranding - Hideo Kojima przypieczętował swój wielki powrót, co doceniła również nasza redakcja.

Na naszym serwisie polecamy także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment