Demon's Souls Remastered na PS5? Bluepoint Games bawi się z fanami

Gry (plotka)
1451V
Demon's Souls Remastered na PS5? Bluepoint Games bawi się z fanami
Iza Łęcka | 01.11.2019, 09:31

Gracze uwielbiają efekty pracy zespołu Bluepoint Games i wyczekują kolejnych nowinek o projektach. Z okazji Halloween ekipa zamieszcza na swoich mediach społecznościowych enigmatyczną wiadomość.

Już od jakiegoś czasu wiemy, że ekipa Bluepoint Games pracuje nad tajnym projektem, który zmierzać będzie na PlayStation 5. Studio znane z jednych z najlepszych i najbardziej cenionych przez graczy remasterów – mówimy tutaj chociażby o takich opracowaniach jak Uncharted: The Nathan Drake Collection (PS4), Shadow of the Colossus (PS4), God of War Collection (PS3) – nie ustaje w rozniecaniu zainteresowania najbliższymi pracami.

Z okazji Halloween na mediach społecznościowych zespołu została opublikowana całkiem wdzięczna rymowanka. Dla wielu graczy znalazło się kilka słów-kluczy, które mogły zostać odebrane jako podpowiedź nad jakim obecnie projektem pracuje amerykański zespół.

Co warte podkreślenia – wspomniany wierszyk sugeruje, że Bluepoint Games nie pracuje obecnie nad jednym tytułem, a dwoma. Już wcześniej informowaliśmy Was, iż bardzo prawdopodobne jest, że to właśnie Demon’s Souls Remastered wystartuje na premierę nowej generacji. W obliczu tych domniemań wydaje się to bardzo prawdopodobne.

Jaka zatem będzie druga gra? Fani wymieniają chociażby możliwe remastery Castlevania: Symphony of the Night , Metal Gear Solid, Legend of Dragoon czy Syphon Filter. Dla niektórych jednak ta lista rozszerza się chociażby o Twisted Metal, Silent Hill, Ico, Jak and Daxter - a sugerują to niektóre z wykorzystanych przez deweloperów słów.

Jak na razie jednak brakuje oficjalnych oświadczeń. Musimy czekać na wszelkie informacje, które pewnie pojawią się wraz z doniesieniami o innych grach zmierzających na następną generację.

O PlayStation 5 przeczytacie również na naszym portalu:

Źródło: Twitter.com

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper