Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.11.2019 18:33
BlizzCon 2019
2928V

BlizzCon 2019 z Diablo 4 i Overwatch 2? Oglądajcie z nami konferencję Blizzarda

BlizzCon 2019 rozpocznie się już dzisiaj. Na wielkiej imprezie studia Blizzard powinniśmy spojrzeć na kilka mocnych zapowiedzi, wśród których podobno nie zabraknie Diablo 4 oraz Overwatch 2. Zamierzacie oglądać imprezę? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

O godzinie 19:00 rozpocznie się ceremonia otwarcia BlizzConu 2019. Wydarzenie przyciągnie przed ekrany widzów z całego świata, ponieważ według plotek – podczas show zobaczymy kilka dużych zapowiedzi.

Korporacja musi zaprezentować kilka mocnych gier, ponieważ od roku Blizzard mierzy się z kolejnymi aferami, które źle wpływają na wizerunek firmy. Na początku zamiast zapowiedzi Diablo 4 zobaczyliśmy Diablo Immortal, później dowiedzieliśmy się o fali zwolnień, by na końcu rozpoczęła się wrzawa przez zbanowanie gracza Hearthstone. Dzisiaj ma jednak rozpocząć się nowa era dla Blizzarda, więc na pewno warto śledzić to wydarzenie.

BlizzCon 2019 – na co możemy liczyć?

W ostatnich miesiącach nagromadziło się plotek dotyczących BlizzConu. Pewniakiem imprezy jest WarCraft 3: Reforged, którego beta właśnie wystartowała i gracze mogą sprawdzać wycinek produkcji. Firma przygotowała także nowy dodatek do Hearthstone'a oraz kolejne rozszerzenie do World of Warcraft.

Mimo to wśród najgłośniejszych doniesień pojawiają się trzy nazwy: Diablo 4, Diablo 2 Remastered oraz Overwatch 2. Ten pierwszy tytuł miał zostać zaprezentowany już w ubiegłym roku, ale na ostatniej prostej zdecydowano się odwołać imprezę. Jak będzie teraz? Przekonamy się już wkrótce.

BlizzCon 2019 – jak oglądać?

Blizzard ponownie zdecydował się na otwartą transmisję ze swojej konferencji. Prezentacja będzie transmitowana do Sieci, więc bez najmniejszych przeszkód zobaczycie wszystkie zapowiedzi w tej wiadomości (YouTube lub Twitch). Firma oferuje także specjalny VIP Pass, dzięki któremu klienci mogą otrzymać dostęp do między innymi wielu paneli – na nich poznamy szczegóły ukazanych gier.

Z tego miejsca zapraszam naszą społeczność do wspólnego oglądania BlizzConu. To jak... Będzie Diablo 4? ;)

Warto spojrzeć:

Tagi: Blizzard blizzcon blizzcon 2019 Diablo 4 Overwatch 2