Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.10.2019 20:03
Uncharted 5 Nathan
6638V

Uncharted 5 nie potrzebuje nowego bohatera? Nathan Drake jest gotowy do działania

Naughty Dog skupia się teraz na zakończeniu prac nad The Last of Us 2, ale możemy mieć nadzieję, że kolejnym projektem zdolnego studia będzie następna przygoda w świecie Uncharted. Nathan Drake jest gotowy na misję.

Seria Uncharted świętowała dotychczas sukces za sukcesem, ale w ostatnich latach deweloperzy odpowiedzialni za serię poszukiwaczy skarbów rozwijają inne IP. Naughty Dog skupia się teraz wyłącznie na The Last of Us.

Możemy mieć jednak pewność, że gdy Naughty Dog powie „wracamy”, to Nolan North będzie pierwszym, który chwyci za buty Nathana Drake'a i wskoczy w wir nowej opowieści. Aktor podkładający głos pod bohatera potwierdził chęć rozwijania serii:

Nie możemy mieć oczywiście pewności, że Naughty Dog powróci do serii Uncharted, ale sprzedaż na poziomie 41 mln egzemplarzy powinna skłonić Sony do rozwijania uniwersum. W swoim czasie sporo mówiło się o powierzeniu gry nowemu zespołowi, ale japońska korporacja wciąż nie ujawniła planów dotyczących tego świata.

Powyższa wiadomość skłoniła mnie do małej refleksji – czy Uncharted 5 potrzebuje nowego bohatera – chcielibyście grę z Nathanem lub nową postacią? Zapraszam do ankiety.

Na pewno warto pamiętać, że Sony wciąż pracuje nad filmem, w którym wystąpi Tom Holland – aktor ma zaprezentować młodą twarz Nathana Drake'a.

Warto spojrzeć:

Źródło: Twitter

Tagi: Nathan Drake Naughty Dog Nolan North Uncharted Uncharted 5