Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.10.2019 16:43
Death Stranding Norman
1615V

Death Stranding z wielkim odliczaniem. Hideo Kojima zaprasza na stream

Hideo Kojima szykuje się na ostatni etap promocji Death Stranding. Japończyk zaprosił graczy na stream z wielkim odliczaniem. Wydarzenie zostanie zakończone prezentacją premierowego zwiastuna.

Hideo Kojima właśnie wylądował we Francji. Japończyk ma prezentować Death Stranding na Paris Games Week i właśnie podczas tej imprezy zostanie zaprezentowany premierowy zwiastun jednej z najbardziej oczekiwanych gier 2019 roku.

Jednocześnie Japończyk zaprosił graczy na poniższy stream z odliczaniem – za 22 godziny zostanie opublikowany oczekiwany materiał. Kojima Productions potwierdziło, że sam Hideo stworzył trailer. Będzie to w zasadzie ostatnia okazja do spojrzenia na grę przed opublikowaniem przez redakcje z całego świata recenzji – nasz tekst znajdziecie na portalu 1 listopada.

Sytuacja z premierówką jest interesująca, bo Kojima podczas montowania filmu wspomniał, że nie będzie to zwykły zwiastun. Trailer premierowy ma trafić do szerszego grona odbiorców, więc możemy tutaj liczyć na dogłębne pokazanie Death Stranding.

Warto spojrzeć:

Źródło: Twitter

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment