Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.10.2019 18:51
WarCraft 3 Reforged
1581V

WarCraft 3 Reforged wypróbujemy w weekend. Blizzard zaprasza na betę

Kapitalna wiadomość dla wszystkich fanów WarCrafta. Już w najbliższy weekend najwięksi fani serii Blizzarda otrzymają szansę wypróbowania WarCraft 3 Reforged. Korporacja zaprasza na testy beta trybu sieciowego.

W najbliższy piątek rozpocznie się BlizzCon, na którym na pewno nie zabraknie informacji dotyczących WarCraft 3 Reforged. Twórcy powinni ujawnić ostateczną datę premiery, pewnie zobaczymy zwiastun oraz poznamy wszystkie szczegóły dotyczące ulepszeń.

Twórcy chcą mieć pewność, że gra spełni oczekiwania fanów, więc zdecydowano się na wieloetapowe testy, które rozpoczną się w najbliższy weekend. Na początku sprawdzimy tryby 1v1 oraz 2v2 i wcielimy się w orków oraz ludzi, ale w przyszłości udostępnione zostaną kolejne tryby oraz dwie kolejne rasy.

Blizzard będzie rozsyłać zaproszenia do testów – na początku do gry zostaną włączeni klienci Spoils of War Edition, a później posiadacze standardowego Warcraft III: Reforged. Jeśli kupicie specjalne wydanie, możecie także liczyć na:

  • Wozu z mięsem (Meat Wagon) w World of Warcraft –
  • Bohaterów Thralla, Anub'araka, Jainę i Tyrande do Heroes of the Storm oraz rewers „Trzecia wojna” w Hearthstone
  • Skórki Warcraft III: Reforged–Thrall Bohater Hordy, Cenarius ze Szmaragdowego Koszmaru, Arthas Upadły Król, Jaina Córa Morskich Wód
  • Portrety gracza: Nocne elfy, Nieumarli, Król Lisz, Ludzie oraz Orkowie
  • Animowane graffiti: Łuczniczka, Ghul, Piechur oraz Siepacz
  • Diablo III: zwierzak Mal'Ganis
  • Interfejs StarCraft: Remastered: Spoils of War

Warto również spojrzeć:

Źródło: Blizzard

Tagi: Blizzard Entertainment WarCraft 3 Reforged