Iza Łęcka Iza Łęcka 29.10.2019 08:15
world of warcraft shadowlands bohater
2470V

Overwatch 2 i World of Warcraft: Shadowlands w sklepie Blizzarda. Co jeszcze korporacja szykuje na BlizzCon?

Gracze coraz mocniej wyczekują na zbliżający się BlizzCon, tymczasem światło dzienne ujrzały już kolejne przecieki – dotyczące następnej odsłony Overwatcha oraz nowego dodatku do World of Warcraft.

Kolejne domniemania i przecieki przed BlizzConem pojawiają się niczym świeże bułeczki – po informacjach dotyczących Diablo 4, nie milkną kolejne doniesienia o możliwej kontynuacji Overwatcha. Możliwe również, że Blizzard szykuje jeszcze więcej przyjemności dla graczy – gracze mogą szykować się na nowy dodatek do World of Warcraft.

Jeden z użytkowników Twittera – WeakAuras – w Sieci zamieścił logo oraz art pochodzący z najnowszego dodatku. Wszystko to zdaje się nie być przypadkiem, tym bardziej że kolejni gracze zauważyli w sklepie Blizzarda produkty spod logo World of Warcraft: Shadowlands – mowa tutaj o koszulce z wizerunkiem postaci, która prawdopodobnie może zagościć w dodatku. Następnie na witrynie Blizzarda Gear odnaleziono nawet grafikę w dużej rozdzielczości, ale oczywiście firma zareagowała i usunęła zdjęcie.

Co ciekawe, również o Overwatch 2 domniemania nie milkną. Znaleziono na stronie Blizzard Gear grafikę, która może sugerować, że korporacja planuje także poinformować o kontynuacji niezwykle popularnej strzelanki. Na obrazku możemy zauważyć kilka postaci znanych już z pozycji, dla graczy jednak wspomniany art jest jednoznaczny – szykuje się nowa odsłona. To kolejna spekulacja, która dotyczyła możliwego Overwatch 2.

Chociaż wszelkie domysły są poganiane kolejnymi plotkami, jedno jest pewne - w tym roku Blizzard nie odpuści wielkich ogłoszeń. Po zaliczonej zeszłorocznej wpadce, ta impreza przygotowana specjalnie dla fanów jest najlepszą okazją na spełnienie wielu oczekiwań - a zarówno kolejny dodatek do WoW-a czy kolejne odsłony Diablo i Overwatcha mogą to osiągnąć.

shadowlands przeciek

Na naszym serwisie sprawdzić możecie również:

Źródło: https://www.vg247.com/2019/10/29/overwatch-2-world-of-warcraft-shadowlands/

Tagi: blizzard Blizzard Entertainment Overwatch World of Warcraft World of WarCraft: Shadowlands