Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.10.2019 14:49
AirPods Pro wyśmiewane przez fanów
4629V

AirPods Pro wyśmiewane przez fanów. PlayStation Polska: „My już od dawna jesteśmy PRO”

W Sieci nie brakuje najróżniejszych memów nawiązujących do wczorajszej prezentacji nowego sprzętu Apple. PlayStation Polska wykorzystuje zapowiedź i zachęca do PlayStation 4 Pro. Zdaniem rodzimego oddziału firma już od dawna jest „PRO” i zaprasza graczy na promocję.

Apple wczoraj oficjalnie pokazało AirPods Pro, które spotkało się z ostrą krytyką wielu potencjalnych klientów, ponieważ sprzęt jest dostępny za okrągłe 1249 zł. W Sieci łatwo można natrafić na komentarze zaskoczonych graczy, którzy nie spodziewali się, że firma postawi na tak drogie urządzenie.

Sytuację wykorzystuje PlayStation Polska. Firma podkreśla, że już od dawna jest PRO i zachęca do kupowania PlayStation 4 Pro – konsolę kupimy od 1429 zł. Jak wiadomo ekipa PS Polska potrafi w ciekawy sposób reagować na podobne wydarzenia, ale niestety akurat tym razem pewnie nie możemy nawet marzyć o należytej odpowiedzi.

W Sieci nie brakuje również najróżniejszych memów, którymi ludzie komentują wygląd AirPods Pro... Choć mam wrażenie, że nawet w tej sytuacji Apple nie będzie specjalnie narzekać na zainteresowanie.

Więcej na temat Apple na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: airpods pro Apple playstation polska ps polska