Tytus Stobiński Tytus Stobiński 18.10.2019 16:04
AirPods Pro render
635V

AirPods Pro zadebiutują już wkrótce z ceną powyżej 1000 złotych?

Plotki związane z nową wersją bezprzewodowych słuchawek Apple AirPods krążą w sieci od dłuższego czasu.

Skąd więc teoria, że z dnia na dzień zbliżamy się do premiery nowego modelu AirPodsów? Jakiś czas temu Apple postanowiło wypuścić nowe etui do swoich sztandarowych słuchawek, które pozwala na coraz modniejsze ładowanie indukcyjne. Same słuchawki jednak pozostały niezmienione, a premiera nowych modeli iPhone'a jest idealną okazją, by odświeżyć jedno z najważniejszych akcesoriów.

Sprawa jest o tyle wiarygodna, ponieważ co bardziej ciekawscy ludzie odnaleźli w kodzie systemu iOS 13.2 Beta informację o AirPods Pro, które zaoferują wiele trybów słuchania. Co więcej, jeden z nich ma zaoferować aktywne wyciszanie szumu. Kolejnym faktem przemawiającym za tym, że słuchawki faktycznie mogą zostać wypuszczone do sprzedaży jest to, że pod koniec miesiąca Apple będzie gospodarzem kolejnego ze swoich wydarzeń. Nowe telefony trafiły już do sprzedaży, a poza pokazaniem 16 - calowych MacBooków Pro, analitycy nic innego nie przewidują. Idealnym dopełnieniem byłoby więc pokazanie nowej wersji popularnego gadżetu.

Wedle przesłanek, cena nowych AirPods Pro miała by oscylować w okolicy 260 dolarów, więc doliczając cło i wszystkie dodatkowe opłaty, możemy spodziewać się sumy powyżej 1000 złotych. Obecna wersja sprzedawana jest za 199 baksów, więc normalną praktyką u amerykańskiego giganta byłoby wypuszczenie lepszej wersji nieco drożej. 

Warto się również zainteresować:

Tagi: AirPods airpods 2 airpods pro apple cupertino iphone