Tytus Stobiński Tytus Stobiński 30.09.2019 16:14
iPhone 12 render
952V

iPhone 12 już bez notcha? Nowe przecieki dotyczące kolejnego modelu telefonu od Apple

Jeszcze nie opadły emocje związane z coroczną premierą nowego modelu iPhone'a, a w sieci już pojawiają się kolejne informacje związane z jego następcą. Co może przygotować dla nas gigant z Cupertino?

iPhone 11 może w końcu poszczycić się baterią o odpowiedniej do poboru mocy baterią, zwłaszcza w modelach 11 Pro i 11 Pro Max. Jednym z największych mankamentów jednak, który nadal posiadają dostępne obecnie na rynku smartfony, jest tzw. notch, czyli wcięcie znajdujące się u górnej krawędzi ekranu naszego urządzenia.

Wedle najnowszych doniesień, przyszłoroczne modele zostaną już tego mankamentu pozbawione. Ponadto, po sieci krążą również pogłoski, że firma szuka rozwiązania, które zastąpi technologię FaceID. Wszystkie informacje pochodzą od Benjamina Geskina, który regularnie tworzy rendery nowych urządzeń Apple. Ten rewelacje miał otrzymać od jednego ze swoich informatorów.

Nie wiadomo jednak, czy Notch zniknie z każdego modelu, czy ta opcja zostanie zarezerwowana tylko dla najdroższych urządzeń. Jak informuje jeszcze Geskin, Apple planuje powiększenie rozmiaru Pro Max z 6.5 cala do 6.7, więc być może właśnie to urządzenie otrzyma nowe rozwiązanie. Sama "belka" teoretycznie nie zniknie, ale zostanie znacznie zmniejszona, przez co nie będzie wpływała na wielkość wyświetlacza. 

Więcej na temat Apple do przeczytania na naszym portalu:

Tagi: Apple benjamin geskin cupertino iPhone iPhone 12