Tytus Stobiński Tytus Stobiński 28.10.2019 19:11
AirPods Pro
2864V

AirPods Pro oficjalnie! Cena zwala z nóg

Stało się, Apple oficjalnie wprowadziło nową wersję swoich flagowych, bezprzewodowych słuchawek. 

AirPods Pro pojawią się w sklepach już 30 października i będą kosztowały 1249 złotych, co jest znacznie wyższą ceną od obecnego modelu. Co jednak najwierniejsi Apple klienci otrzymają w zamian? Cóż, poza dość dziwnym kształtem, to zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami słuchawki zagwarantują obsługę ANC, czyli aktywnego wyciszania szumu. są także odporne na wodę zgodnie z normą IPX4. 

Działają jednak nieco krócej od poprzedniego modelu. 4.5 godziny z włączonym ANC oraz 5 bez tego trybu. AirPods Pro gwarantują także adaptacyjną korekcję dźwięku. Mikrofony, które znajdują się na zewnątrz słuchawek pozwalają jej analizować otoczenie i dostosowywać względem niego jakość dźwięku. Jak cała funkcja działa, pokażą jednak dopiero testy po premierze. 

W zestawie prócz słuchawek, znajdziemy do nich 3 pary silikonowych gumek, które pomogą w dopasowaniu ich do naszej małżowiny. Apple opracowało też "tryb kontaktu", który potrafi przenosić dźwięki otoczenia do ucha. Tryb ten uruchamia się poprzez przytrzymanie słuchawki u jej nasady.

Więcej na temat Apple na naszym portalu:

Tagi: airpods airpods pro anc Apple sluchawki