Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.10.2019 17:13
X019 Exclusive Xbox Controller
787V

Xbox One ze specjalnym kontrolerem. Gadżet dla odwiedzających X019

X019 zbliża się wielkimi krokami, więc Microsoft zaprezentował kontroler przygotowany z myślą o imprezie w Londynie. Odwiedzający wydarzenie otrzymają szansę kupienia X019 Exclusive Xbox Controller. Korporacja z Redmond przygotowała zwiastun pada.

X019 to „globalne mega święto” Xboksa, które zostało zaplanowane na 14-16 listopada. To coroczne wydarzenie tym razem odbędzie się w Londynie i pozwoli graczom poznać nowości przygotowane z myślą o Xboksie One.

„Dołącz do nas na X019 w Londynie, na corocznym, globalnym mega święcie Xbox. Wydarzenie będzie wypełnione nowościami, pierwszymi relacjami i niespodziankami. Odbywać się będzie również Xbox FanFest – a wszystko to na żywo, zaczynając od odcinka Inside Xbox.”

Show ponownie otworzy Inside Xbox, na którym powinniśmy poznać szczegółowe informacje dotyczące następnych premier na Xboksa One. Microsoft może także przedstawić szczegóły dotyczące swojego next-gena lub ujawni kolejny zespół z Xbox Game Studios.

To właśnie z tego powodu przygotowano X019 Exclusive Xbox Controller – odpicowany pad ma upamiętnić wydarzenie w Londynie i będzie na pewno świetną pamiątką dla graczy, którzy odwiedzą imprezę w Wielkiej Brytanii.

Co sądzicie o motywie?

Warto sprawdzić:

Tagi: Microsoft Xbox xbox one