Xbox Scarlett w Xbox All Access. Microsoft pozwoli dokonać wymiany: Xbox One na next-gena

Gry
8324V
Xbox Scarlett w Xbox All Access. Microsoft pozwoli dokonać wymiany: Xbox One na next-gena
Wojciech Gruszczyk | 28.10.2019, 14:27

Microsoft właśnie zapowiedział powrót Xbox All Access. Specjalny abonament na konsolę pozwoli cieszyć się całą masą gier oraz sieciowych usług, a zainteresowani otrzymają nawet możliwość wymiany Xboksa One na Xboksa Scarlett.

Xbox All Access powraca ze zdwojoną siłą. Usługa będzie teraz dostępna dla wielu graczy (Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Australia) i klienci otrzymają teraz w cenie abonamentu nie tylko konsolę aktualnej generacji z dostępem do sieciowych usług, zainteresowani mogą zgarnąć next-gena!

Gracze w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, którzy zakupią Xbox All Access z Xboksem One do 31 grudnia 2019 roku, otrzymają możliwość przeskoczenia na nową generację – niezbędne jest posiadanie 18 wpłat. Jeśli mieszkacie w Australii, to wymienicie konsolę na Xbox Scarlett w dowolnym momencie od dnia premiery.

„Zdajemy sobie sprawę, że zakup konsoli jest inwestycją i niektórzy gracze czekają, aby przejść na następną generację dzięki Project Scarlett, gdy sprzęt zadebiutuje pod koniec 2020 roku obok Halo Infinite. Dlatego też gracze w USA i Wielkiej Brytanii, którzy kupią Xbox One z Xbox All Access do 31 grudnia 2019 roku, mają możliwość uaktualnienia sprzętu do nowej generacji w ciągu zaledwie 12 miesięcy, po oficjalnym uruchomieniu Project Scarlett.”

Klienci muszą oczywiście kupić sprzęt w odpowiednim miejscu oraz następnie także u tego sprzedawcy dokonać aktualizacji. Jest to świetna opcja dla graczy, którzy już teraz chcą pograć w ekskluzywne gry Microsoftu, a w przyszłym roku chętnie zapoznają się z Xbox Scarlett.

Aktualizacja na Xbox Scarlett będzie oczywiście dostępne za darmo. Warto przypomnieć, że Xbox All Access to w zasadzie... Konsola w abonamencie – Microsoft pozwala za stałą cenę otrzymać sprzęt (Xbox One S/Xbox One X) z usługami sieciowymi (Xbox Game Pass + Xbox Live Gold) w jednej, miesięcznej cenie.

Xbox Scarlett w Xbox All Access. Microsoft pozwoli dokonać wymiany: Xbox One na next-gena

Warto sprawdzić:

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper